ARSUZ’DA MUHTARLAR GÜNÜ BULUŞMASI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Sharing is caring!

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, 19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle Muhtarlarla bir araya geldi.

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Arsuz Atatürk Kent Meydanı’nda gerçekleştirilen Atatürk Anıtına Çelenk Sunma programının ardından mahalle muhtarlarını makamında ağırladı.

Ardından Arsuz Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar ile muhtarlarla kahvaltı programında bir araya gelen ve muhtarların çözüm ortağı olduğunu belirten Başkan Asaf Güven, “Arsuz Belediyesi olarak hem mahallelerimize hem de ilçemize en iyi hizmeti götürmekle mükellefiz. Mahallelerimizde bu çalışmalarımızı gerçekleştirebilmemiz için çözüm ortağımız muhtarlarımızla sürekli istişare halindeyiz. Arsuz Belediyesi olarak muhtarlarımızın taşıdığı sorumluluğun bilincinde, kendilerinden gelen talep ve önerileri, imkânlarımız dâhilinde karşılamaya çalışıyoruz. Arsuz’un kalkınması ve gelişmesi için el birliğimizi sürdüreceğiz. Bu vesile ile tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü´nü kutluyor, aileleri ile birlikte sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sürmelerini diliyorum,” dedi.

Sharing is caring!

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>