TEKSÖZ’DEN BAŞKAN SAVAŞ’A TEŞEKKÜR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Sharing is caring!

Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Kadir Teksöz, Hatay’daki sayıları 540 civarındaki şehir içi toplu taşımacılık yapan halk otobüslerine Hatay Büyükşehir Belediyesi’nce ayda ortalama 3000 Lira destek sağlanacak olmasına çok sevindiklerini bildirdi ve kararı aldıran Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’a teşekkür etti.

HESOB Başkanı Kadir Teksöz, ziyaret ettiği Başkan Lütfü Savaş’la görüşmesi sonrası şu paylaşımı yaptı: “Toplu taşıma yapan halk otobüslerine aylık yaklaşık 3.000 TL Büyükşehir bütçesinden destek sağlanması için meclis gündemine alınmasını ve destek verilmesini sağlayan Belediye Başkanımız Sayın Doç. Dr. Lütfü Savaş kardeşimize, bütün İlçe Belediye Başkanlarımıza, bütün Meclis üyelerimize, esnafımız adına sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Bir nebzede olsa esnafımızı rahatlatacak olan bu destek, şoför esnafımız için çok önemliydi. Kısa süre önce yapmış olduğumuz görüşme neticesinde, destek vereceği müjdesini sizlerle paylaşmıştım. Bizler de teşekkür ederek Allah razı olsun diyoruz” ifadelerine yer verdi.

Sharing is caring!

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>