SANAYİ AŞ EVİNDE ÇOCUKLARLA KARAVANA YEDİLER

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Sharing is caring!

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz İTSO Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter, İskenderun Sanayi Sitesi Vakıf Aşevi kurucu üyesi iş insanı Nuri Üysen ve Yükseliş Koleji Müdürü Aykut Davut Öktem ile birlikte Sanayi Aşevinde çıraklarla birlikte karavana yediler.

Hayırsever iş insanları, kişi, kurum ve kuruluşların destekleri ile İskenderun Sanayi Aşevinde çıraklara sıcak yemek dağıtılıyor.

İskenderun Sanayi Sitesi Çalışanları Eğitim ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı Aşevi Müdürü Mehmet Doğan, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter, hayırsever iş insanı Nuri Üysen ve Yükseliş Koleji müdürü Aykut Davut Ökdem’e ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirerek, “Her zaman yanımızda olan bizlere desteklerini esirgemeyen hayırsever iş adamlarımızdan, Ticaret ve Sanayi Odamızdan, kurum ve kuruluş temsilcilerinden Allah razı olsun. Sizlerin destekleri ile bu kazanlar kaynıyor ve işçilerimiz burada yemeklerini yiyorlar” dedi.

Sharing is caring!

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>