Aykut Davut Öktem 10 Ocak Gazeteciler Günü’nü kutladı

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Sharing is caring!

Yükseliş Koleji Genel Müdürü Aykut Davut ÖKTEM, kamuoyunu bilgilendirmek için gece gündüz demeden büyük gayretlerle mesai yapan basın emekçilerinin “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutladı.
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle kutlama mesajı yayımlayan Yükseliş Koleji Genel Müdürü Aykut Davut ÖKTEM, demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından biri olan basının; iletişim ve haber alma özgürlüğünün en etkili aracı olduğunu belirtti.
Gazetecilerin kamu görevi üstlendiğine vurgu yapan ÖKTEM, gazetecilik mesleğinin tarafsızlık, fedakârlık ve büyük bir cesaret gerektirdiğini zor şartlarda özveri ile yerine getirilen kutsal bir meslek olduğunu belirtti. Yükseliş Koleji Genel Müdürü Aykut Davut ÖKTEM, kamuoyunu bilgilendirmek için tarafsızlığını yitirmeden, gece gündüz demeden, büyük bir titizlik ve cesaret ile halkı bilgilendiren, halkın haber alma özgürlüğünü sağlayan gazeteci kardeşlerimiz her türlü takdirin üzerindedir. Özellikle ülkemizin ve ilçemizin sosyal, kültürel, sanatsal, sportif, siyasal ve ekonomik gelişmelerinin kamuoyuna ulaştırılmasına önemli katkı sağlayan gazeteciler, toplumun aydınlatılmasında ve bilgilendirilmesinde önemli bir görev üstlenmektedirler. Bu görevi yerine getirirken mesai kavramı gözetmeksizin zorluklara aldırmadan çalışıyorlar. Bu çalışmalarından dolayı tüm gazeteci kardeşlerimize teşekkür ediyor ve basınımızın değerli mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü içtenlikle kutluyorum” dedi.

Sharing is caring!

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>