İTSO Yönetimi Güvenli İş Güvenli Gelecek Projesi Toplantısına Katıldı

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Sharing is caring!

İş Sağlığı ve İş Güvenliğinin Geliştirilmesi (IOHS)Hibe programı kapsamında yürütülen Avrupa Birliği (AB) ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından yürütülen projenin 2. Toplantısı gerçekleştirildi.
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter ve Yönetim Kurulu Üyesi Raşit Özyurt İskenderun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından yürütülen, Avrupa Birliği (AB) destekli projede İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasının da ortağı olduğu Güvenli İş, Güvenli Gelecek Projesi kapsamında “İSG Kültürü ve Yaygınlaştırma Platformu” toplantısına katıldılar.
İskenderun Kaymakamı İskender Yönden başkanlığında AB destekli “Güvenli İş Güvenli Gelecek “eğitim projesinin ikinci oturumunu Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şubesinde gerçekleştirdi,
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın da katıldığı toplantıda, sanal gerçeklik ortamı kullanılarak projenin aşamaları hakkında bilgiler verildi.

Sharing is caring!

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

shares