BAŞKAN TOSYALI:LARVA İLE MÜCADELEMİZ DEVAM EDİYOR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Sharing is caring!

İskenderun Belediyesi sivrisinek ve karasineklerin üreme alanlarında ilaçlama çalışmalarına devam ediyor.
Covid-19 ile mücadele çalışmalarını sürdüren İskenderun Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, sivrisinek ve karasineklerin üreme dönemi olan bahar ayının gelmesiyle birlikte larvaların üreme noktalarında ilaçlama çalışmalarına devam ediyor.
ALANLARI ETKİN BİR ŞEKİLDE İLAÇLIYORUZ
Vatandaşların rahat bir yaz mevsimi geçirmeleri için programlı bir şekilde ilaçlama çalışmalarına devam edeceklerini ifade eden Başkan Fatih Tosyalı,”İlçemizde oluşabilecek sivrisinek ve karasineklerin önüne geçmek için larvaların üreme noktaları olan mazgallar, su birikintileri, logarlar, çöp alanları, çöp konteynırları, hayvan barınakları ve gübreliklerin bulunduğu alanları etkin bir şekilde ilaçlıyoruz.”dedi.
İLAÇLAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDECEK
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Sokağa çıkma kısıtlamasında da Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz kent genelinde çalışmalarını sürdürüyor.Vatandaşlarımızın sağlığını korumak, bulaşıcı hastalıkların önüne geçmek için ilaçlama çalışmalarımız ara vermeden devam edecek” ifadelerine yer verdi.

Sharing is caring!

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>