İSKENDERUN BELEDİYESİNDEN ÖDÜLLÜ İSTİKLAL MARŞINI GÜZEL OKUMA YARIŞMASI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Sharing is caring!


İskenderun Belediyesi tarafından ödüllü İstiklal Marşını güzel okuma yarışması düzenleniyor.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, yaptığı açıklamada 12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Âkif Ersoy’u Anma Günü dolayısı ile İstiklal Marşını Güzel Okuma Yarışması düzenlendiklerini belirtti.
Yarışmanın Kütür Müdürlüğünün organizasyonu ile gerçekleştirildiğini belirten Başkan Fatih Tosyalı,şunları söyledi:
“Pandemi dolayısı ile yarışmamız dijital ortamda düzenlenecek.Bu gönderiyi beğenerek, yorum kısmına 3 arkadaşınızı etiketlemek ve @fatihtosyalibb hesabını takip etmek.Katılımcılar videolarını #10kıta1vatan ve @fatihtosyalibb instagram hesabını etiketleyerek yayınlayacaktır.Her hesap 1 video ile katılabilecek.Katılımcılar İstiklal Marşımızın ilk iki kıtasını okuyup video ile katılım yapabilir.
YARIŞMA ÖDÜLLERİ- YARIŞMA TAKVİMİ
Yarışmada birinci olan kişiye tablet hediye edilecektir.2. ve 3.’ye çeşitli hediyeler verilecektir.Başlama Tarihi: 15.02.2021,Yarışma Tarihi:05.03.2021 Ödül Töreni: 12.03.2021 olarak belirlendi.Tüm katılımcılara şimdiden başarılar diliyorum”

Sharing is caring!

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>