Asaş Filtre Her Adımda Ali Koç’a Eşlik Etti

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Sharing is caring!

Süper Lig’in 23’üncü haftasında Hatayspor ile karşılaşacak Fenerbahçe’de kulüp yöneticileri, Hatay’ın Belen ilçesinde geçen yıl çıkan orman yangınında zarar gören alanlara fidan dikti.
Bölgenin önemli futbol kulüplerinden biri olan Asaş Filtre ve Asaşspor Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Göçmen ve yönetimi, Fenerbahçe yöneticilerine eşlik etti. Asaşspor Futbol Kulübü yöneticileri ve futbolcularıyla birlikte zarar gören alanlara fidan dikimine Fenerbahçe kulüp başkanı Ali Koç’a eşlik ederken, Başkan Ali Koç teşekkürlerini iletti.
İskenderun’un da alt yapıdan futbolcu yetiştirmeye önem veren Asaşspor futbol okulundan 11 yaşındaki Ahmet Sefa’da Fenerbahçe Klüp başkanı Ali Koç ve yönetimiyle birlikte poz verdi.
İssume Mahallesi’nde gerçekleştirilen etkinliğe Hatay Valisi Rahmi Doğan, Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, Atakaş Hatayspor onursal başkanı Recep Atakaş, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri futbol A takım idari koordinatörü Selçuk Şahin, idari menajer Volkan Ballı ve takım kaptanı Gökhan Gönül de katıldı.

Sharing is caring!

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>