HATAYSPOR’A DESTEKÇİLERE ZİYARET, KUPA, FORMA…

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Sharing is caring!

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı, aynı zamanda Hatayspor Onursal Başkanı Lütfü Savaş’ın, Hatayspor yöneticileriyle birlikte, Bordo-Beyazlı Kulübe destekte bulunan kişi ve kurumlara yönelik ziyaret, minyatür kupa ile şampiyonluk forma hediyesi uygulaması sürüyor.
Başkan Savaş ve Hatayspor 2.Başkanı Aydın Toksöz, dün sabah, Antakya’nın tanınmış iki iş insanı, Halef Günay ile Adnan Günay kardeşleri Günay Otomotiv’de ziyaretle, Hatayspor’un Concorde Resort Hotel imzalı forması ile şampiyonluk kupasının minyatürünü hediye etti.
Başkan Savaş, ziyaretiyle ilgili olarak, “Hatay’ımızın kıymetli iş insanlarından, Günay Otomotiv sahipleri Sayın Halef Günay’a ve Sayın Adnan Günay’a Atakaş Hatayspor’umuza verdikleri desteklerden dolayı teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim” açıklaması yaparken, Günay Kardeşler de, Başkan Savaş ve Toksöz’ün ziyaretinden büyük onur duyduklarını bildirdi, teşekkür etti ve Hatayspor’un başarısı için desteğe devam edeceklerini bildirdi.

Sharing is caring!

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>