MİLLETVEKİLİ KAŞIKÇI OKÇULUK MERKEZİNDE

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Sharing is caring!

MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı ve beraberindeki heyet, Hatay Okçuluk Merkezini ziyarette bulundu.

Hatay’ın ilk ve tek okçuluk kursu olma ayrıcalığına sahip olan Hatay Okçuluk Merkezi’nin faaliyetleri hakkında bilgi alan Kaşıkçı, elde edilen başarılar ile gurur duyduğunu Hatay Okçuluk Merkezi kurucusu Mehmet Üşenmez’e belirtti.

“HATAYDA YAŞATILMASI BİZLERE GURUR VERİYOR”

Milletvekili Kaşıkçı:” Ata sporumuz olan okçuluk sporunun, Hatay’da yaşatılması bizlere gurur veriyor.Okçuluk bizim kültürümüzde çok önemli bir yer arz ediyor ve bu kültüre günümüzde sahip çıkılması beni mutlu etti. Bu sporla ilgilenen genç kardeşlerimizi tebrik ediyor ve onları yetiştiren kıymetli hocalarını yürekten kutluyorum.”diye konuştu.

OKLAR TAM İSABET ETTİ

Hatay Okçuluk Merkezinin antrenörlerinden Avrupa Şampiyonu Burak Üşenmezden aldığı atma teknikleri sonucunda genç sporcularla beraber ok atışına geçen Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, attığı üç okun da isabet etmesi ile siyasette olduğu kadar sporda da başarılı olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Sharing is caring!

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>