POLİS UYUŞTURUCU SATICILARININ ENSESİNDE

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Sharing is caring!

İskenderun’un uyuşturucudan temizlenmesi için Emniyet Müdürü Nevzat Güneş ve emniyet ekipleri şehrin her noktasında kuş uçurtmuyor.

Kocatepe mahallesi üzerinde denetimlerini ve devriyelerini sürdüren yunus ekipleri vatandaşların huzuru için çalışmalarını sürdürürken, Kocatepe 326 sokak üzerinden polislerden kaçmaya çalışan şüpheliler Sanayi demir köprü civarında yunus polisleri tarafından çarpılarak durduruldu.

A.S. ve M.İ. adlı şüpheliler gözaltına alınırken motor üzerinde bulunan poşette ise hassas terazi ve 760 gram esrar maddesi ele geçirildi.

Gözaltına alınan iki şüpheliden motosiklet sürücüsü A.S.’ye ehliyetsiz araç kullanmaktan 4946 TL, ‘Dur’ ikazına uymamaktan 288 TL, kasksız motosiklet kullanmaktan 132 TL, her iki şüpheliye de maske takmamaktan toplamda 1800 TL idari para cezası uygulanıp gerekli yasal işlemler yapılmak üzere ilçe emniyet müdürlüğüne götürüldüler.

Sharing is caring!

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>