GEMİ ADAMI HEYET RAPORUNDA MD PARK TIP MERKEZİ FARKI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Sharing is caring!

İskenderun’da başarılı hekim kadrosu ile sağlık alanında çalışmalarını sürdüren Md Park Tıp Merkezi, hizmet yelpazesini genişletiyor.
İşsizliğin had safhada olduğu günümüzde Md Park Tıp Merkezi Gemi Adamı Heyet Raporu, uzman hekimleri nezaretinde veriyor.
Gemi Adamı Heyet Raporu, bu anlamda büyük öneme sahip..
Sağlık alanında büyük atılımlar ile kendini kanıtlayan, birçok önemli branşta hizmet veren Md Park Tıp Merkezi, bölgemiz başta olmak üzere tüm çevre illerden gelen ve gemi adamı heyet raporu almak isteyen vatandaşlarımıza bu anlamda hizmet veriyor.
Konu ile ilgili bilgiler veren Md Park İşletme Müdürü Hanifi Yılmaz, ‘profesyonel ve gemi adamları, küçük balıkçılar, sandal sahipleri, gemilerde çalışan herkes (Kaptan, çarkçıbaşı, Çarkçı Reis, Fitter, Aşçı, Lostromo, Kamarot v.s) denizcilik okulu öğrencileri, stajyerler bu gemi adamı sağlık raporunu alabilir. İskenderun’un sahil kenti olmasından dolayı gemi adamı olmak başlıca bir sektör oluşturmaktadır. 2019 yılının başında yeni adresimizde SGK ile anlaşmalı olarak faaliyete başlayan cerrahi tıp merkezimiz Sahil ve Hudutlar Genel Müdürlüğü’nün standartlarına uymasından dolayı 2020 yılının başından itibaren gemi adamı genel ve periyodik heyet raporu vermeye başlamıştır. Halkımıza en iyi hizmeti verebilmenin gayreti içerisindeyiz. Bu çalışmalarımızı yoğun ve kararlılıkla sürdüreceğiz’ dedi.

Sharing is caring!

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

shares