İGC Yönetim Kurulu’ndan GÜÇ BİRLİĞİ mesajı: “İSKENDERUN’U KÜÇÜLTMEYE ÇALIŞANLARIN KARŞISINDAYIZ”

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Sharing is caring!

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti (İGC) Yönetim Kurulu üyeleri, aylık olağan toplantısını gerçekleştirdi. Başkan Veysel Cıncık, toplantıda alınan kararların İskenderun için önemli gelişmeler paralelinde olduğunu belirterek, “İskenderun’u küçültmek isteyenlerin karşısında olacağız” dedi.
Sorumluluk bilinci ile hareket ederek, birlik ve beraberlik içerisinde, İskenderun için yapılacak her olumlu gelişmede yer alacaklarını belirten İGC Başkanı Veysel CINCIK, “Yönetim Kurulu üyelerimiz ve cemiyetimiz üyesi tüm meslektaşlarımız ile birlikte, Akdeniz’in incisi olarak bilinen güzel İskenderun’umuzu hak ettiği konuma ulaştırmak için gayret sarf edeceğiz. Yönetim kurulu toplantısında aldığımız kararlar doğrultusunda, asli görevimiz olan kentimiz çıkarlarını koruyacak, haksız uygulamaları kamuoyu ile paylaşacağız. Biz İskenderun’luyuz. Bundan gurur duyuyoruz” şeklinde konuştu.

Sharing is caring!

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>